میزان رضایت از زندگی به فرد بستگی دارد و هر کس بنابه انتظاراتی که از خودش داره تعریف رضایت می تونه براش متفاوت باشه وبنابراین همونطور که میلیاردها انسان با رنگ و بو های مختلف هست تعریفشون از هر چیزی و مثلا رضایت متفاوته.
برای من رضایت وقتی معنا پیدا می کنه که احساس مفید بودن داشته باشم. حسی که باعث می شه فکر کنم در این دنیای بی سروته یک جایی به درد این دنیا خوردم. البته باز هم به درد دنیا خوردن خودش تعریف داره و می تونه بسته به فرد متفاوت باشه
این روزها احساس مفید بودن دارم.
هر چند به نظر کاری از پیش نمی ره اما همین که دارم تلاش می کنم خودش کورسوی امیدی است تا کورمال کورمال از این تاریکی که برای خودم درست کردم بیرون بیام.
ممنونم از همه ادمها و همه وسیله هایی که این شرایط را برام فراهم کردند.
عکس رو خودم گرفتم. اینجا که هستم آسمون زیبایی داره . هر چند آسمون هرجایی زیبایی های خودشو داره. اما اینجا شاید از تنهایی باشه یا هر چیز دیگه ای خیلی زیاد به آسمون نگاه می کنم. یک جورایی انگار با هم دوست شدیم و گاهی حرف می زنیم بعضی وقتا اینقدر آبیه که ترس غرق شدن تمام وجودت را می گیره. بعضی وقتا تشخیص خط حایل میان اقیانوس و آسمون مشکله.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شوق و مدرسه سایت خرید اینترنتی تاریک همینه که هست... سوالات استخدامی Michelle آموزش روزمرگی با کتاب تولیدی مانتو و لباس فرم اداری مبی نا راهنمای رزبلاگی ها وبلاگم؛ آرامشم